Pyszne i zdrowe
pieczywo

Wieloletnie
doświadczenie

Jakość i Tradycja
to nasza specjalność

Historia firmy

Założycielem firmy jest Hieronim Rochna, który przyjechał do Kwidzyna z okolic Działdowa i zatrudnił się jako piekarz w 1956 roku w piekarni PSS „Społem”. W 1960 roku pełnił już w niej stanowisko kierownicze, aby w roku 1987 rozpocząć działalność prywatną z synem Romanem Rochna pod szyldem Zakładu Piekarniczego s.c. H i R Rochna.

Dziś prowadzi ją nadal wraz ze swoim wnukiem Radosławem Rochna.

Dzisiaj

Zakład Piekarniczy s.c. H i R Rochna to rodzinna firma z tradycją, a także szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych.

W naszych zakładach przywiązujemy wagę do tradycyjnych metod wypieku. Nasze chleby powstają jedynie na naturalnym zakwasie. Nie używamy substancji przedłużających trwałości produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny wybór pieczywa zarówno pakowanego jak i niepakownego oraz drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka. Wykonujemy również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

Niezmiennie od lat nasze produkty odznaczają się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami smakowymi. Stale obserwujemy rynek, by móc jak najszybciej wychwycić zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. W dobie wzrastających wymagań klientów nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów.

Dzięki wyborowi tylko stałych, sprawdzonych dostawców, oferujących jedynie surowce o najwyższej dostępnej jakości, nasze wyroby od lat odznaczają się doskonałymi walorami smakowymi.

Nasza firma stale się rozwija. Obecnie zatrudniamy 20 pracowników i posiadamy 3 samochody dostawcze, a nasze wyroby produkujemy w dwóch zakładach piekarniczych. Realizowana przez nas strategia rozwoju zakłada ciągłe doskonalenie produkcji oraz stałe rozszerzanie asortymentu.

Nasze zakłady pracują 6 dni w tygodniu. Dostarczamy pieczywo i wyroby cukiernicze na terenie Kwidzyna i okolic.

Nie kupuj tanich podróbek chlebo-podobnych, posmakuj prawdziwych wypieków piekarni z tradycją!

  • Flota samochodowa Piekarni Rochna
  • Budynek Piekarni
  • Pracownice stoiska firmowego
  • Półki na chleby
  • Piece chlebowe
  • Worki z mąką
  • Sklep/Piekarnia/Biuro
  • Stoisko firmowe
  • Herb Piekarni Rochna