Pyszne i zdrowe
pieczywo

Wieloletnie
doświadczenie

Jakość i Tradycja
to nasza specjalność

Piekarnia Rochna z nowym punktem przy ul Staszica 22

Piekarnia Rochna z nowym punktem przy ul Staszica 22

Ciastko, chleb i kawa

Ostatnio, w większych miastach obserwuje się modę na piekarnio-kawiarnie. Są to miejsca w których nie tylko można kupić pieczywo, ale także napić się świeżo mielonej kawy lub zjeść coś na miejscu. Wystrój takich miejsc nie przypomina już typowego sklepu piekarniczego. Wnętrze urządzone jest przeważnie w nowoczesnej stylistyce z kawiarnianym klimatem.

My jako Piekarnia Rochna zrealizowaliśmy podobny pomysł w naszym mieście. Oprócz standardowej oferty, która znana jest z naszego sklepu firmowego przy ul Bat. Chłopskich 56, (Chleb Bakaliowy, Bez drożdży, Kaszanka, IG, Rodzinny, bułki z oliwkami, razowe, paluchy czosnkowe, ciabatty) wprowadziliśmy min. świeżo mieloną kawę. Kawa (również latte macchiatoi cappuccino) dostępna jest także na wynos. Proponujemy Państwu sprawdzoną i lubianą włoską kawę Lawazza.

Kolejnym pomysłem są wypiekane na miejscu zapiekanki i pizzerki. Wypieki odbywają się przede wszystkim przed dłuższymi przerwami w okolicznych szkołach, aby każdy chętny znalazł czas na coś smacznego z naszego pieca. Oczywiście wszystkie nowości do jakich przyzwyczailiśmy Państwa w naszym sklepie na Bat Chłopskich, będą się pojawiać w ofercie także w nowym sklepie. Z ostatnich nowości polecamy smażone kulki twarogowe i chruściki (faworki).

Osobą niezdecydowanym doradzą młode i sympatyczne panie ekspedientki, a darmowy dostęp do sieci Wi-fi jak również lokalna prasa i popularne tygodniki umilą czas przy kawie i ciastku.

Mamy nadzieje że nasza koncepcja na tego typu ofertę przypadnie Państwu do gustu i nasz nowy sklep stanie się regularnym miejscem Państwa codziennych wizyt.W ofercie wielkanocnej polecamy Państwu chleb do żurku a także baranki i czekoladowe jajeczka i domowe ciasta.

Zapraszamy i życzymy smacznego.

link: http://www.pulskwidzyna.pl/index.php?art=2405#article